Hyaluron N-Medical OPHTHALMO

Unikátní roztok vyvinutý pro vnitřní užívání.

Koupit

Informace o produktu

Je vyrobený solubilizací ze 100% čisté bioaktivní, ve vodě rozpustné vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a FloraGlo Optisharp komplexu (lutein a zeaxanthin). Kombinace vhodně vybraných látek a přesně definované množství, zpracované správným technologickým postupem zvyšuje terapeutickou efektivitu jednotlivých látek. Neobsahuje alkohol, extrakty jsou na vodné a olejové bázi, aby se lépe vstřebávaly. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové, včetně potřebných laboratorních testů.

 
Výroba

Výroba probíhá za nejpřísnějších technologických a hygienických podmínek v Hradci Králové.

Výrobce je držitelem certifikátu Správné výrobní praxe (GMP), Certifikátů EN ISO 9001, ČSN EN ISO 22716:2008.

Pečlivý výběr různých molekulových hmotností kyseliny hyaluronové zaručí maximální možné vstřebání a maximální efekt. Tmavě modrá lahvička brání degradaci světlem a ergonomicky tvarované kapátko umožní přesné dávkování.

Celý proces výroby je přísně kontrolován kvalifikovanými osobami a finální produkt prochází řadou laboratorních testů, protože musí splňovat ta nejpřísnější kritéria kvality.

 
Dávkování

Před každým použitím důkladně protřepat!

Zmáčkněte gumovou část pipety a naberte roztok do pipety. Nedotýkejte se skleněné části pipety, držte ji pouze za vrchní gumovou část! Nenamáčejte pipetu do jiných tekutin! Pipetu je možné v případě znečištění omýt proudem tekoucí pitné vody. Důkladně rozmíchejte 1 – 4 ml (1 ml odpovídá 26 kapkám) ve sklenici čisté vody nebo džusu a vypijte, nejlépe během jednoho z hlavních jídel. Na míchání v nápoji nepoužívejte pipetu! Nemíchejte Hyaluron N-Medical OPHTHALMO s alkoholem nebo horkými nápoji. Nepřekračujte stanovenou doporučenou denní dávku max. 4 ml za 1 den.

 
Skladování

Hyaluron N-Medical OPHTHALMO skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití. Po otevření uchovávejte v lednici! Po otevření je nutné spotřebovat Hyaluron N-Medical OPHTHALMO do 6 měsíců.