Diamond Cream N-Medical

Luxusní noční krém s diamantovým prachem.

Koupit

Informace o produktu

Tento noční krém zanechá pokožku sametově hebkou a vyživenou. Zažijte nádherný pocit hned po probuzení ... Využijte čas, kdy odpočíváte a ošetřete svou pokožku luxusním nočním krémem s diamantovým prachem ...

Velmi pečlivý výběr účinných látek pocítíte na vlastní kůži již po jednom použití. Výsledkem bude sametově jemná a hedvábně krásná pokožka, která bude Vaší chloubou, kdekoliv budete.

 
Výroba

Krém se vyrábí za přísných hygienických a technologických podmínek v České republice a je kontrolován v laboratořích, aby splňoval přísné normy správné výrobní praxe (ČSN EN ISO 22716) a nařízení EU.

Krém je dermatologicky testován.

Objem lahvičky: 50 ml

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí a vyhněte se kontaktu se sliznicemi.

 
Hlavní složky produktu DIAMOND CREAM N-Medical

Arganový olej - Je pro své výjimečné vlastnosti často nazýván marockým zlatem. Patří mezi nejluxusnější a zároveň nejdražší kosmetické oleje světa. Arganový olej je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, vitamínů a fytosterolů. Hydratuje a pomáhá udržet pokožce mladistvý vzhled.

MG-Relax - Tento fyzikálně rostlinný komplex kombinuje hořečnatou sůl L-Pyrrolidone Carboxylic Acid a extrakty z modrého a bílého lotosu, pocházející z jihovýchodní Asie. Tato látka minimalizuje stresový efekt v kůži jako prevenci viditelných známek stárnutí, vyhladí a kontroluje podráždění pokožky.

Squalane - Je jedním z nejkvalitnějších a nejuniverzálnějších emolientů na trhu. Jedná se o nepolární, Výjimečná hydratační látka, která zabraňuje ztrátě vlhkosti z kůže a zajišťuje vláčnosta pružnost pokožky. Squalane pokožku hydratuje, zjemňuje a napomáhá dalším účinným látkám k lepšímu roztírání a vstřebávání. Je nekomedogenní, vhodný pro mladou a problematickou pleť, ovšem pomáhá také snižovat výskyt vrásek.

RonaCare Nicotinamide - Nikotinamid je aktivní forma niacinu a fyziologická složka lidské kůže. Nabízí blahodárné účinky na kůži, jako například zlepšení kožní bariéry, anti-wrinkle účinek.

Sodium Hyaluronate - Je jednou z hlavních složek mezibuněčných prostor v těle. Slouží jako vodní rezervoár. Sodná sůl hyaluronové kyseliny má velmi malou molekulovou hmotnost a proto je schopna pronikat do kůže a brát s sebou vodu a další aktivní látky.

D-Panthenol (Provitamin B5) - Má regenerační a hydratační schopnosti. Je vhodný na pokožku namáhanou mrazem, suchem, koupáním, ale i prašným prostředím.

Diamantový prášek - Diamantové mikročástice štěpí dopadající světlo na pokožku. Vrásky i ostatní známky stárnutí jsou pak méně viditelné.

 
Použití

Na čistou pleť naneste malé množství krému a jemně vmasírujte.

 
Skladování

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem.