Doplňky stravy

Dbáme na to, aby každý produkt byl nejvyšší možné kvality a zároveň pro pacienty za přijatelnou cenu.

kosmetika 1

Hyaluron N-Medical

Nejčistší možná forma kyseliny

Hyaluron N-Medical je unikátně vyvinutý, vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Obsahuje velmi vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek.

 

Hyaluron N-Medical URO

Nejčistší možná forma kyseliny

Hyaluron N-Medical URO je přípravek vyvinutý pro vnitřní užívání. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice, včetně laboratorních testů.

kosmetika 2
 
kosmetika 3

Hyaluron N-Medical OPHTHALMO

Unikátní roztok vyvinutý pro vnitřní užívání

Je vyrobený solubilizací ze 100% čisté bioaktivní, ve vodě rozpustné vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a FloraGlo Optisharp komplexu (lutein a zeaxanthin). Kombinace vhodně vybraných látek a přesně definované množství, zpracované správným technologickým postupem zvyšuje terapeutickou efektivitu jednotlivých látek. Neobsahuje alkohol, extrakty jsou na vodné a olejové bázi, aby se lépe vstřebávaly. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové, včetně potřebných laboratorních testů.

 

Hyaluron N-Medical PREMEDI

Hyaluron N-Medical PREMEDI je první originální produkt ve formě hydrofilního gelu pro vnitřní užívání. Přípravek je unikátní od složení až po formu podání. Hyaluron N-Medical PREMEDI je vyroben pro pacientky klinik estetické medicíny a korektivní dermatologie. Přípravek je určen k užívání před operacemi, plastickými operacemi, mini invazivními a invazivními zákroky.

kosmetika 4
 
kosmetika 3

Hyaluron N-Medical

100% čistá kyselina hyaluronová v tobolkách

Hyaluron N-Medical cps je unikátně vyvinutý přípravek pro vnitřní užívání. Hyaluron N-Medical cps je vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice. Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky zpracovanou kyselinu hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu.Hyaluron N-Medical cps je unikátně vyvinutý přípravek pro vnitřní užívání. Hyaluron N-Medical cps je vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice. Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky zpracovanou kyselinu hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu.