Doplňky stravy

Dbáme na to, aby každý produkt byl nejvyšší možné kvality a zároveň pro pacienty za přijatelnou cenu.

kosmetika 1

Hyaluron N-Medical

Doplněk stravy

Nejčistší možná forma kyseliny

Hyaluron N-Medical je unikátně vyvinutý, vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Obsahuje velmi vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek.

 

Hyaluron N-Medical URO

Doplněk stravy

S obsahem vrbovky malokvěté, která přispívá k normální funkci dolních močových cest

Hyaluron N-Medical URO je přípravek vyvinutý pro vnitřní užívání. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice, včetně laboratorních testů.

NNM
 
kosmetika 3

Hyaluron N-Medical

Doplněk stravy

100% čistá kyselina hyaluronová v tobolkách

Hyaluron N-Medical cps je unikátně vyvinutý přípravek pro vnitřní užívání. Hyaluron N-Medical cps je vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice. Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky zpracovanou kyselinu hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu.Hyaluron N-Medical cps je unikátně vyvinutý přípravek pro vnitřní užívání. Hyaluron N-Medical cps je vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice. Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky zpracovanou kyselinu hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu.

 

Hyaluron N-Medical PREMEDI

Doplněk stravy

Hyaluron N-Medical PREMEDI je první originální produkt ve formě hydrofilního gelu pro vnitřní užívání. Přípravek je unikátní od složení až po formu podání. Hyaluron N-Medical PREMEDI je vyroben pro pacientky klinik estetické medicíny a korektivní dermatologie. Přípravek je určen k užívání před operacemi, plastickými operacemi, mini invazivními a invazivními zákroky.

kosmetika 4
 
Elastin-tobolky-koláž

Elastin N-Medical

Doplněk stravy

Doplněk stravy Elastin N-Medical (v balení po 30, 60 a 100 tobolkách) je první originální produkt, který obsahuje přírodní hydrolyzovaný bioaktivní elastin. Elastin je vhodný pro podporu elasticity. Elastin N-Medical je určen ke každodennímu užívání. Je vhodný do kombinace s produktem Hyaluron N-Medical (kyselinou hyaluronovou pro vnitřní užívání) i kolageny.

 

N-Medical NMN 30.000 mg

β nikotinamid mononukleotid

Doplněk stravy

N-Medical NMN obsahuje aktivní látku β nikotinamid Mononukleotid, který je derivátem vitamínu.B. Látka působící jako antiaging elixír a podporuje buněčnou energii v celém organismu.

NMN
 
Enzymy

Enzym N-Medical

Doplněk stravy

Enzym N-Medical je doplněk stravy, obsahující směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. Harmonizuje a stabilizuje lidské tělo, aby bylo krásné jak uvnitř, tak navenek. Správný poměr vybraných rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek dopomůže harmonii těla a působí blahodárným efektem.

 

N-Medical Antiaging Enzymes

Doplněk stravy

N-Medical Antiaging Enzymes je doplněk stravy, obsahující směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. Harmonizuje a stabilizuje lidské tělo, aby bylo krásné jak uvnitř, tak navenek. Správný poměr vybraných rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek dopomůže harmonii těla a působí antiaging efektem. Přispívá k pocitu svěžesti i oddálení pohledových znaků stárnutí. Je to ideální doplněk pro komplexní přístup k antiagingu.

Antiaging Enzymes
 
triantiage

TRI-anti-AGE N-Medical

Doplněk stravy

Doplněk stravy TRI-anti-AGE N-Medical je první fixní trojkombinace látek určená pro antiaging. TRI-anti-AGE N-Medical kombinuje 3 hlavní složky, které se používají v antiagingu: kyselinu hyaluronovou, kolagen a hydrolyzovaný elastin. TRI-anti-AGE N-Medical se vyrábí v České republice v podmínkách správné výrobní praxe (GMP) ve farmaceutické kvalitě, suroviny nakupujeme u výrobců ve Švýcarsku a Francii.