Hyaluron N-Medical

Doplněk stravy

100% čistá kyselina hyaluronová v tobolkách

Koupit

Informace o produktu

Hyaluron N-Medical cps je unikátně vyvinutý přípravek pro vnitřní užívání. Hyaluron N-Medical cps je vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice. Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky zpracovanou kyselinu hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu. V každé tobolce Hyaluron N-Medical cps je obsaženo 180 mg bioaktivní kyseliny hyaluronové. Hyaluron N-Medical cps hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven (inside-out®). Hyaluron N-Medical cps může být velmi prospěšný i Vám.

 
Kde hyaluron N-Medical působí

Kyselina hyaluronová (HA) je složený biokompatibilní polysacharid, který se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. HA tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině, kůži a v místech její degradace, tedy v játrech a slinivce. S věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá a je vhodné ji doplňovat. Hlavní přínosy jsou hydratace, zvýšení pružnosti a síly pokožky.

Kyselina hyaluronová nepomáhá pouze v estetické medicíně, ale také v gynekologii, oftalmologii, ortopedii a dalších medicínských oborech.

Kyselina hyaluronová je také vhodná pro doplnění při:

  • Korekci vrásek
  • Zvýšení celkového objemu kůže
  • Odstranění akné
  • Péči o kloubní systém

Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl.

 
Dávkování

Užívejte 1–3 tobolky denně, před hlavním jídlem. Dostatečně zapijte tekutinou. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

 
Složení

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, mikrokrystalická celulóza.

 
Skladování

Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu.

Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl.