Hyaluron N-Medical URO

Doplněk stravy

S obsahem vrbovky malokvěté, která přispívá k normální funkci dolních močových cest

Koupit

Informace o produktu

Hyaluron N-Medical URO je přípravek vyvinutý pro vnitřní užívání. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice, včetně laboratorních testů.

 
Výroba

Výroba probíhá za nejpřísnějších technologických a hygienických podmínek v Hradci Králové.

Výrobce je držitelem certifikátu Správné výrobní praxe (GMP), Certifikátů EN ISO 9001, ČSN EN ISO 22716:2008.

Pečlivý výběr různých molekulových hmotností kyseliny hyaluronové zaručí maximální možné vstřebání a maximální efekt. Tmavě modrá lahvička brání degradaci světlem a ergonomicky tvarované kapátko umožní přesné dávkování.

Celý proces výroby je přísně kontrolován kvalifikovanými osobami a finální produkt prochází řadou laboratorních testů, protože musí splňovat ta nejpřísnější kritéria kvality.

 
Kde hyaluron N-Medical působí

Vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, D-manosy, vodných extraktů lichořeřišnice větší a vrbovky malokvěté, která přispívá k normální funkci dolních močových cest. Kombinace vhodně vybraných látek a přesně definované množství zvyšuje terapeutickou efektivitu. Neobsahuje alkohol, extrakty jsou na vodné bázi, aby se lépe vstřebávaly.

 
Dávkování

Před použitím protřepat! Sedlina na dně není na závadu, je způsobena vysokým obsahem extraktů.

Zmáčkněte gumovou část pipety a naberte roztok do pipety. Nedotýkejte se skleněné části pipety, držte ji pouze za vrchní gumovou část! Nenamáčejte pipetu do jiných tekutin! Pipetu je možné v případě znečištění omýt proudem tekoucí pitné vody. Důkladně rozmíchejte 1 ml (17 kapek) ve sklenici čisté vody nebo džusu a vypijte, nejlépe během jednoho z hlavních jídel. Na míchání v nápoji nepoužívejte pipetu! Nemíchejte Hyaluron N- Medical URO s alkoholem nebo horkými nápoji. Nepřekračujte stanovenou doporučenou denní dávku 1 ml za 1 den.

 
Skladování

Hyaluron N-Medical URO skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití. Po otevření uchovávejte v lednici! Po otevření je nutné spotřebovat Hyaluron N-Medical URO do 6 měsíců.

Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu.

Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl.