Elastin N-Medical

Doplněk stravy

 

Koupit

Informace o produktu

Doplněk stravy Elastin N-Medical (v balení po 30, 60 a 100 tobolkách) je první originální produkt, který obsahuje přírodní hydrolyzovaný bioaktivní elastin. Elastin je vhodný pro podporu elasticity.

Elastin N-Medical je určen ke každodennímu užívání. Je vhodný do kombinace s produktem Hyaluron N-Medical (kyselinou hyaluronovou pro vnitřní užívání) i kolageny.

Neobsahuje žádné konzervanty, ani přidaná barviva. Růžová barva prášku je způsobena smícháním bílého hydrolyzovaného elastinu a červeného přírodního vitamínu C (Acerola), který se získává šetrnou metodou ze šípků.

Jako vstupní surovina se používá hydrolyzovaný elastin získaný z vepřových aort. Aorta je tepna, která vede ze srdce okysličenou krev a obsahuje velké množství elastinu, protože se s každým srdečním úderem roztahuje a následně smršťuje. Složení aminokyselin vepřového elastinu je velmi podobné lidskému elastinu, a proto je vhodný pro doplňování.

Elastin N-Medical byl vytvořen ve spolupráci s odborníky z oborů estetické medicíny, dermatologie, farmacie a chemie. Elastin N-Medical můžete kombinovat s vnitřně užívanou kyselinou hyaluronovou (Hyaluron N-Medical®) i s kolageny.

Elastin N-Medical se vyrábí v České republice v podmínkách správné výrobní praxe (GMP) ve farmaceutické kvalitě.

 
Dávkování

1 tobolka 1x denně

Tobolku zapijte dostatečným množstvím nápoje před jedním z hlavních jídel.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 
Složení

Pro balení 30, 60 a 100 tobolek:

200 mg elastin – % RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – není stanovena

300 mg přírodní vitamin C – % RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – 375 %

 

Pro balení 60 tobolek:

100 mg elastin – % RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – není stanovena

400 mg přírodní vitamin C – % RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – 500 %

 
O elastinu

Elastin je velmi důležitá bílkovina a hlavní látka našeho těla, která má za úkol zajišťovat pružnost (elasticitu). Nachází se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Jeho funkci můžeme pozorovat i pouhým okem. Stačí si natáhnout kůži a pustit. Její pružné navrácení na původnímísto je následek správné funkce elastinu. Postupným stárnutím elastin ubývá, proto je pro naše tělo stále těžší udržet potřebnou elasticitu, tak jak tomu bylo v dětství a mládí.

 
Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě 5-25°C.

Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky.